Szétesett a keszthelyi csapat játéka

2013. március 03.
A tabella szomszédok mérkőzése kiegyenlített játékkal telt az első félidőben. A keszthelyi csapat szokásos gyors stílusában játszott, több találatot is indulásból szerzett. A 26. percben 11-13-ra növelte előnyét, de azt a félidő végéig megtartani nem tudta. (30. perc 14-14).

A második játékrész is érdekes, lüktető játékot hozott, felváltva estek a találatok a 49. percig, aztán a Georgikon 3 gólos előnyre tett szert 18-21. Úgy tűnt, hogy eldőlt a mérkőzés, de a lelkes hazai csapat ismét egyenlíteni tudott (50. perc 26-26). Ekkor érthetetlen módon szétesett a keszthelyi csapat játéka és 11 gólra mindössze kettővel tudott válaszolni.
Jók: Baranyai Zs, Cseh-Németh
GDSE: Szemerédi, Baranyai Zs. 10, Tóth G. 6, Baranyai N. 4, Kránicz 1, Szmola 2, Cseh-Németh 5
Csere: Tüttő (kapus), Illés, Kretz, Kiss G.