Sportszerűen játszott a Hévíz

2013. április 02.
Hévíz: Lancz - Czigány 3, Fehér 7, Klász 6, Pék E. 3, Tóth 9, Borsi 2. Csere: Molnár /kapus/, Ováry, Papp, Holczbauer. Edző: Pécsi Zsolt Jók: Tóth (a mezőny legjobbja), Lancz, Klász, Fehér.

Nagy lendülettel kezdett és 9-4-re elhúzott a Hévíz, de a szünet előtt a nagyon elszánt és szervezett hazaiak kiegyenlítettek és ettől kezdve hol 1-2 góllal a vendégek vezettek, hol döntetlen volt az állás.
Magas színvonalú, szoros, kiélezett mérkőzésen a 60 perc alatt többnyire vezetett az erősebb Hévíz, de a győzelméhez komoly akarati tényezőkre is szüksége volt. A meccs végén a lelkes közönség felállva tapsolta a csapatokat!
A fél éve veretlen 2. helyen álló zöld-fehérek idegenben is sportszerű, nagy iramú találkozón igazolták, hogy az osztály egyik legerősebb együttesét alkotják.
Pécsi Zsolt edző: Nehéz körülmények között végig koncentráltan, sportszerűen és fegyelmezetten játszott a csapat. A kapuban és támadásban jól teljesítettek a lányok.
Oláh Andrea szakosztály vezető: - Győzelmünket ajánljuk betegeskedő játékosunknak Gliba Adriennek. A két pont értékét növeli, hogy végig szervezetten játszottunk egy erős ellenféllel szemben.