Rio 2016 - A teljes vasárnapi műsor

2016. augusztus 07.
A riói olimpia teljes vasárnapi programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

    A sportágak nevét követő szám azt jelzi, hogy az adott sportágban, az adott napon hány számban osztanak érmet.

    augusztus 7., vasárnap (éremosztás 14 számban):
    -----------------------------------------------
    
    EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.30-17.30 (8.30-12.30): reményfutamok - férfi egypár, női egypár, férfi kormányos nélküli kettes, női kétpár, férfi kétpár, férfi könnyűsúlyú négyes, előfutamok - női kormányos nélküli kettes, női könnyűsúlyú kétpár, férfi könnyűsúlyú kétpár, férfi négyes

    ASZTALITENISZ (Riocentro - 3-as Pavilon)
14.00-21.30 (9.00-16.30): női és férfi egyes 2. forduló
23.00-03.00 (18.00-22.00): női és férfi egyes 3. forduló

    ÍJÁSZAT (Szambasétány) - 1
14.00-15.40 (9.00-10.40): női csapatverseny, nyolcaddöntő
19.00-22.30 (14.00-17.30): NŐI CSAPATVERSENY, negyeddöntő, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

    SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont) - 2
14.00-14.50 (9.00-09.50): női légpisztoly, alapverseny, 40 lövés
16.00-16.30 (11.00-11.30): NŐI LÉGPISZTOLY, DÖNTŐ
14.00-18.00 (9.00-13.00): női trap, alapverseny, 75 lövés
14.30-19.00 (9.30-14.00): férfi trap, alapverseny, 1. nap, 75 lövés
20.00-21.00 (15.00-16.00): NŐI TRAP, DÖNTŐ

    VÍVÁS (3-as Karióka Aréna) - 1
14.00-19.05 (9.00-14.05): férfi tőr egyéni a negyeddöntőig
21.00-23.05 (16.00-18.05): FÉRFI TŐR EGYÉNI elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

    KÉZILABDA (Jövő Aréna)
    férfi csoportmérkőzések, 1. forduló:
    A csoport:
14.30 (9.30): Horvátország-Katar
19.40 (14.40): Dánia-Argentína
hétfő 0.50 (19.50): Franciaország-Tunézia
    B csoport:
16.30 (11.30): Svédország-Németország
21.40 (16.40): Lengyelország-Brazília
hétfő 2.50 (21.50): Szlovénia-Egyiptom

    RÖPLABDA (Maracanazinho Csarnok)
    férfi csoportmérkőzések, 1. forduló:
    A csoport:
14.30 (9.30): Olaszország-Franciaország
16.35 (11.35): Brazília-Mexikó
22.05 (17.05): Egyesült Államok-Kanada
    B csoport:
20.00 (15.00): Lengyelország-Egyiptom
hétfő 1.30 (20.30): Oroszország-Kuba
hétfő 3.35 (22.35): Argentína-Irán

    TORNA (Rio Olimpiai Aréna)
14.45-3.00 (9.45-22.00): női selejtező

    CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna) - 2
15.00-18.00 (10.00-13.00): női 52 kg és férfi 66 kg, előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): NŐI 52 KG ÉS FÉRFI 66 KG, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, DÖNTŐ

    GYEPLABDA (Olimpiai Gyeplabdaközpont)
15.00-20.15 (10.00-15.15): női csoportmérkőzések
22.00-03.15 (17.00-22.15): férfi csoportmérkőzések

    LOVASSPORT (Olimpiai Lovasközpont)
15.00-21.00 (10.00-16.00): lovastusa, egyéni és csapatverseny - díjlovaglás 2. nap

    SÚLYEMELÉS (Riocentro - 2-es Pavilon) - 2
15.00-19.00 (10.00-14.00): férfi 56 kg B csoport, női 53 kg B csoport
20.30-22.10 (15.30-17.10): NŐI 53 KG A CSOPORT
HÉTFŐ 00.00-1.40 (19.00-20.40): FÉRFI 56 KG A CSOPORT

    STRANDRÖPLABDA (Strandröplabda Aréna)
15.00-05.50 (10.00-00.50): női és férfi selejtező

    TENISZ (Olimpiai Teniszközpont)
15.45-04.00 (10.45-23.00): férfi egyes, női egyes, férfi páros, női páros 1. forduló

    ÖKÖLVÍVÁS (Riocentro - 6-os Pavilon)
16.00-19.00 (11.00-13.30): férfi 60, 69 és 81 kg mérkőzések a 32 között
22.00-00.30 (17.00-19.30): férfi 60, 69 és 81 kg mérkőzések a 32 között

    RÖGBI (Deodoro Stadion)
16.00-19.00 (11.00-14.00): női csoportmérkőzések
21.00-24.00 (16.00-19.00): női mérkőzések a 9-12. helyért, negyeddöntő

    KOSÁRLABDA (Ifjúság Aréna, 1-es Karióka Aréna)
    Női csoportmérkőzések:
    A csoport:
22.30 (17.30): Ausztrália-Törökország
hétfő 0.45 (19.45): Franciaország-Fehéroroszország
    B csoport:
17.00 (12.00): Egyesült Államok-Szenegál
19.15 (14.15): Szerbia-Spanyolország
    Férfi csoportmérkőzések:
    B csoport:
19.15 (14.15): Brazília-Litvánia
24.00 (19.00): Horvátország-Spanyolország
hétfő 3.30 (22.30): Nigéria-Argentína

    KAJAK-KENU, SZLALOM (Szlalomkajak Stadion)
17.30-21.10 (12.30-16.10): férfi C-1 és K-1 előfutamok

    ORSZÁGÚTI KERÉKPÁR (Copacabana Erőd) - 1
17.30-21.10 (12.30-16.10): NŐI ORSZÁGÚTI MEZŐNYVERSENY

    LABDARÚGÁS
    Férfi torna, csoportmérkőzések, 2. forduló:
    A csoport, Brazíliaváros (Mané Garrincha Nemzeti Stadion):
hétfő 0.00 (19.00): Dánia - Dél-afrikai Köztársaság
hétfő 3.00 (22.00): Brazília-Irak
    B csoport, Manaus (Amazonia Arena):
23.00 (18.00): Svédország-Irak
hétfő 2.00 (21.00): Japán-Kolumbia
    C csoport, Salvador de Bahía (Fonte Nova Arena):
18.00 (13.00): Fidzsi-szigetek - Mexikó
21.00 (16.00): Németország-Koreai Köztársaság
    D csoport, Rio de Janeiro (Olimpiai Stadion):
20.00 (15.00): Honduras-Portugália
23.00 (18.00): Argentína-Algéria

    ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda) - 4
18.00-20.20 (13.00-15.20): előfutamok - férfiak: 200 m gyors, 100 m hát,  4x100 m gyorsváltó - nők: 100 m hát, 100 m mell, 400 m gyors  
HÉTFŐ 03.00-05.15 (22.00-00.15): elődöntők, döntők - férfiak: 200 m gyors elődöntő, 100 M MELL DÖNTŐ, 100 m hát elődöntő, 4X100 M GYORSVÁLTÓ DÖNTŐ - nők: 100 M PILLANGÓ DÖNTŐ, 100 m mell elődöntő, 400 M GYORS DÖNTŐ, 100 m hát elődöntő         
    
    MŰUGRÁS (Maria Lenk Uszoda) - 1
21.00-22.00 (16.00-17.00): NŐI 3 M-ES SZINKRONMŰUGRÁS
MTI

megosztás
hozzászólások
korábbi híreink
autizmus (2), horgász (5), vegetariánus (1), DJ Gerysson (1), szabadsag (2), vb (8), keszthely balaton kekszalag (5), Kovács Viktória (4), punkosdi regatta (9), Bródy János (1), munka törvénykönyve (1), VÉDA (1), esküvő (9), traffipaxrendszer (1), kiállítás (16), mobil (2), emléknap (1), Balatoni Limnológiai Intézet (1), vitorlázás (37), Orbán Viktor (3), Magyar Nemzeti Vagyonkezelő (1), Golfclub Imperial Balaton (2), Mátrai Gabriella (2), helikon (41), viz (1), gasztronómia (5), Anna-bál (2), párbajtőr (1), turisztika (94), kábítószer (9), Liszkay (2), Burgonyakutatási Központ (2), szuperhold (1), medve (1), Széll Tamás (1), áramszünet (3), táska (1), Könnyid László (1), konyvtar (103), strand (21), ZalaSprings Golf Resort (2), influenza (2), állami támogatás (1), ÉrtékTrend (35), Palya Bea (1), zeneszerző (1), cigaretta (13), Gyertyánági Endre (1), tollaslabda (1), Hanse (2)