Rio 2016 - A magyarok keddi programja

2016. augusztus 09.
A magyar érdekeltségű program a riói olimpia keddi versenynapján:

    augusztus 9., kedd (zárójelben a helyi idő):
    --------------------------------------------

    CSELGÁNCS (2-es Karióka Aréna)
15.00-18.00 (10.00-13.00): férfi 81 kg (Csoknyai László), előcsatározások, negyeddöntő
20.30-22.40 (15.30-17.40): férfi 81 kg, vigaszág, elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

    EVEZÉS (Rodrigo de Freitas Lagúna)
13.50 (8.50): férfi egypár negyeddöntő (Pétervári-Molnár Bendegúz)
14.50 (9.50): férfi kormányos nélküli kettes középfutam (Simon Béla, Juhász Adrián)
    
    SPORTLÖVÉSZET (Olimpiai Sportlövőközpont)
14.00-16.30 (9.00-11.30): női sportpisztoly (Csonka Zsófia, Tobai-Sike Renáta), 25 m, alapverseny, 30 pontlövés
17.00-19.00 (12.00-14.00): női sportpisztoly, 25 m, alapverseny, 30 gyorslövés
20.30-21.30 (15.30-16.30): női sportpisztoly, 25 m, döntő

    ÚSZÁS (Olimpiai Uszoda)
18.00-19.40 (13.00-14.40) előfutamok:
18.11 (13.11): férfi 100 m gyors (Bohus Richárd, Kozma Dominik)
18.38 (13.38): női 200 m pillangó (Hosszú Katinka)
18.43 (13.43): női 200 m pillangó (Szilágyi Liliána)
18.50 (13.50): férfi 200 m mell (Horváth Dávid)
19.00 (14.00): férfi 200 m mell (Gyurta Dániel)
19.29 (14.29): férfi 4x200 m gyorsváltó (Magyarország)

SZERDA 03.00-05.10 (22.00-00.10) elődöntők, döntők:
3.03, 3.11 (22.03, 22.11): férfi 100 m gyors elődöntő (Bohus Richárd?, Kozma Dominik?)
3.28 (22.28): férfi 200 m pillangó DÖNTŐ (Cseh László, Kenderesi Tamás)
3.37, 3.46 (22.37, 22.46): női 200 m pillangó elődöntő (Szilágyi Liliána?, Hosszú Katinka?)
4.03, 4.12 (23.03, 23.11): férfi 200 m mell elődöntő (Gyurta Dániel?, Horváth Dávid?)
4.29 (23.29): női 200 m vegyes DÖNTŐ (Hosszú Katinka)
4.38 (23.38): férfi 4x200 m gyorsváltó DÖNTŐ (Magyarország?)
        
    VITORLÁZÁS (Dicsőség Jachtkikötő)
18.00-20.40 (13.00-15.40): női (Cholnoky Sára) és férfi szörf (Gádorfalvi Áron) 4., 5., 6. futam, női (Érdi Mária)és férfi (Vadnai Benjámin) Laser 3., 4. futam, Finndingi (Berecz Zsombor) 1., 2. futam    

    VÍVÁS (3-as Karióka Aréna)
14.00-19.05 (9.00-14.05): férfi párbajtőr egyéni a negyeddöntőig
14.30 (9.30), a 64 között: Rédli András-Abdulaziz Alsatti (független)
16.15 (11.15), a 32 között: Boczkó Gábor-Alaxandre Bouzaid (szenegáli)
16.45 (11.45), a 32 között: Imre Géza-Dmitro Karusenko (ukrán)/Jhon Rodriguez (kolumbiai)
21.00-23.05 (16.00-18.05): férfi párbajtőr egyéni elődöntő, bronzmérkőzés, döntő

    VÍZILABDA (Maria Lenk Uszoda)
    női csoportmérkőzés, 1. forduló, B csoport:
14.00 (9.00): Magyarország-Kína

megosztás
hozzászólások
állatok (16), ÉrtékTrend extra (7), költészet napja (2), apartman (3), Kertész Sándor (5), Cserép Letícia (1), lotus (1), marko peter (22), cigaretta (13), Puskás Tamás (3), meteorologia (146), méregtelenítés (1), kereszt (1), vallás (1), koraszülött (1), Mikulás (8), polgármester (153), vegetariánus (1), egyház (2), ország torta (1), diák (4), vitorlásverseny (30), magyar (1), Németh Veronika (1), Cseh László (1), mozi (13), pollen (3), ingatlan (12), retro (1), TDM (3), recept (178), Főügyészség (7), traffipax (4), Polgári vélemény (6), Zalacsány (4), tűzijáték (1), nagyik karácsonya (1), Owaimer Zoheir (1), Gyarmati Noémi (1), La Montanara (1), skandinav lotto (81), autizmus (2), trianon (2), menza (2), regatta (2), Somogyi Zoltán (4), Varga Terézia (1), párbajtőr (1), nyelvtanulás (3), férfi (1)