Küzdött a Georgikon

2012. november 18.
Jobban kezdett a Keszthely, a mérkőzés első harmadában meglepte ellenfelét és a 10. percben 2-4-re vezetett. Ekkor azonban kettős emberhátrányba került és a Csurgó nem csak kiegyenlített, hanem a támadásban és védekezésben is leblokkolt Georgikon zavarát kihasználva jelentős előnyt szerzett a félidő végére (30. perc 22-8).

Jót tett a szünet a Georgikonnak. Összeszedettebbé vált védekezésben és támadásban is, jobban koncentrált, így tudta hátrányát csökkenteni. a 42. percben 26-19.
Jelentősen feljavult a Keszthely támadása Tóth G. átlövésből talált be többször, Baranyai ZS. indulásból volt többször eredményes, Kiss G pedig a szélre kijátszott labdát játszotta meg eredményesen és szerzett egymás után 3 gólt. A védekezésben nem volt egyszerű a Keszthely feladata, a villámgyorsan rohamozó csurgói fiatal csapat ellen. A gyors rohanó mérkőzésen a hosszabb kispad döntött. A jelenlévő keszthelyi játékosokat dicséret illeti meg a listavezető otthonában mutatott küzdeni tudásáért.

Jók: Tóth G, Baranyai ZS, Kiss G
GDSE: Szemerédi, Baranyai 10, Tóth G 12, Baranyai 2, Illés, Szmola, Kretz1
Csere: Tüttő (kapus), Kránicz 1, Zsinkó, Kiss G 3