A vasárnapi olimpiai műsor

2012. augusztus 04.
A londoni olimpia vasárnapi versenynapján - melyen 23 számban osztanak érmeket - két magyar aranyesélyes, a kalapácsvető Pars Krisztián, illetve a lólengésben érdekelt Berki Krisztián is szerepel majd.

augusztus 5., vasárnap (éremosztás 23 számban):
    ----------------------------------------------
    MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAM:
    ATLÉTIKA (The Mall, Olimpiai Stadion) - 6
12 ó: NŐI MARATON - KÁLOVICS ANIKÓ, RAKONCZAI BEÁTA, ERDÉLYI ZSÓFIA
20 ó: női 400 m gát, előfutam
20:05: férfi magasugrás, selejtező
20:35 ó: NŐI HÁRMASUGRÁS, DÖNTŐ
20:45 ó: férfi 100 m, elődöntő
21:15 ó: férfi 1500 m, elődöntő
21:20 ó: FÉRFI KALAPÁCSVETÉS, DÖNTŐ - PARS KRISZTIÁN
21:40 ó: férfi 400 m, elődöntő
22:10 ó: NŐI 400 M, DÖNTŐ
22:25 ó: FÉRFI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ
22:50 ó: FÉRFI 100 M, DÖNTŐ

    VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 2
13 ó: férfiak: 49-es, Findingi (éremfutam), szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 15 ó, 9. és 10. futam), Csillaghajó (éremfutam), nők: szörf (DETRE DIÁNA - 13 ó, 9. és 10. futam), 470-es

    BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: férfi kötöttfogás 55 kg, előcsatározások az elődöntőig - MÓDOS PÉTER, férfi kötöttfogás 74 kg, előcsatározások az elődöntőig - BÁCSI PÉTER
18:45 ó: 55 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, 74 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
20:03 ó: 55 kg, DÖNTŐ
20:48 ó: 74 kg, DÖNTŐ

    TORNA (North Greenwich csarnok) - 3
    szerenkénti döntők:
15 ó: FÉRFI TALAJ
15:50 ó: NŐI UGRÁS
16:41 ó: FÉRFI LÓLENGÉS - BERKI KRISZTIÁN, HIDVÉGI VID

    VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
    női negyeddöntő:
15:50 ó: MAGYARORSZÁG-Oroszország
17:10 ó: Kína-Ausztrália
20 ó: Egyesült Államok-Olaszország
21:20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia

     MŰÚSZÁS (Vizesközpont)
16 ó: női páros, kötelező - CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI

    NEM MAGYAR VONATKOZÁSÚ PROGRAM:
    GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    férfiak, 4. forduló:
    A csoport:
11:45 ó: Pakisztán - Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália
22:15 ó: Argentína-Spanyolország
    B csoport:
9:30 ó: Új-Zéland - Belgium
14:45 ó: India-Koreai Köztársaság
17 ó: Hollandia-Németország

    TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2
10 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés, férfi páros bronzmérkőzés
14 ó: FÉRFI EGYES, DÖNTŐ
15:15 ó: FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ

    KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
    nők, 5. forduló:
    A csoport:
12:15 ó. Angola-Csehország
17:45 ó: Kína-Egyesült Államok
21 ó: Horvátország-Törökország
    B csoport:
10 ó: Franciaország-Oroszország
15:30 ó: Kanada-Ausztrália
23:15 ó: Nagy-Britannia - Brazília

    VÍVÁS (ExCeL) - 1
10 ó: férfi tőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19 ó: bronzmérkőzés
20:15 ó: DÖNTŐ

    STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)
19 ó: női negyeddöntő

    SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 1
10 ó: férfi szabadpisztoly, alapverseny
10 ó: férfi trap, alapverseny, 1. nap
13:30 ó: FÉRFI SZABADPISZTOLY, DÖNTŐ

    RÖPLABDA (Earls Court)    
    nők, 5. forduló:
    A csoport:
10:30 ó: Algéria-Dominikai Köztársaság
15:45 ó: Nagy-Britannia - Japán
17:45 ó: Olaszország-Oroszország
    B csoport:
12:30 ó: Kína-Koreai Köztársaság
21 ó: Egyesült Államok-Törökország
23 ó: Brazília-Szerbia

    KÉZILABDA (Copper Box)
    nők, 5. forduló:
    A csoport:
12:15 ó: Brazília-Angola
15:30 ó: Montenegró-Oroszország
17:15 ó: Horvátország - Nagy-Britannia
    B csoport:
10:30 ó: Svédország-Koreai Köztársaság
20:30 ó: Norvégia-Spanyolország
22:15 ó: Dánia-Franciaország

    KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1
11 ó: férfiak: Omnium (4 km-es egyéni üldözéses verseny), nők: sprint, selejtező
17 ó: férfiak: OMNIUM (15 km-es scratch, 1 km-es időfutam), Sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért, nők: sprint, futamok a nyolcaddöntőbe jutásért, reményfutamok, nyolcaddöntő, reményfutamok, futamok a 9-12. helyért

    ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: férfi csapatverseny, negyeddöntő
20 ó: női csapatverseny, elődöntő

    LOVASSPORT (Greenwich Park)
12: díjugratás, egyéni és csapat selejtező

    TENISZ (Wimbledon) - 3
13 ó: férfi egyes, bronzmérkőzés, DÖNTŐ, női páros, bronzmérkőzés, DÖNTŐ, vegyespáros, DÖNTŐ

    ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: női 51 kg, nyolcaddöntő, női 60 kg, nyolcaddöntő, női 75 kg, nyolcaddöntő
21:30 ó: férfi 56 kg, negyeddöntő, férfi 91 kg, negyeddöntő

    SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1
16:30 ó: NŐI PLUSZ 75 KG, A CSOPORT

    MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1
20 ó: NŐK, 3 M, DÖNTŐ
 

megosztás
hozzászólások
helyesírás (1), Katedra nyelviskola (5), Keszthelyi Kiscápák (6), Bibó Gimnázium (1), drog (3), szunyog (3), erdő (2), ajánló (1148), meiszner kati (16), Balaton Szinház (959), strand (21), Varga Terézia (1), balatoni strandbelépő (1), MSZP (17), zene (23), vallás (1), web (5), Varga Endre (4), tavaszi szél vizet áraszt (1), kitüntetés (6), Cseh László (1), Pál Attila (1), támogatás (5), Rúzsa Magdi (1), tanulmány (11), idojaras (262), police (513), vonat (7), konyvtar (103), Nagykanizsa (1), szex (9), tour de france (1), Spar (1), díj (4), csapadék (1), luxor (99), medve (1), Krassói Katalin (1), Budapest (3), Clemens Zsófia (1), nyelvvizsga (2), Táncpanoráma Keszthely (10), munka törvénykönyve (1), hitel (5), gyermekszám (1), Marsalkó Dávid (1), rádió (1), Jemen (1), punkosdi regatta (9), étrend (4)