A szombati olimpiai műsor

2012. augusztus 03.
A londoni olimpia szombati versenynapján - melyen 25 számban osztanak érmeket - negyedik mérkőzését játssza majd a magyar férfi kézilabda-, illetve vízilabda-válogatott.

augusztus 4., szombat (éremosztás 25 számban):
    ----------------------------------------------
    magyar vonatkozású program:
    TRIATLON (Hyde Park) - 1
10 ó: NŐI VERSENY - KOVÁCS ZSÓFIA

    KÉZILABDA (Copper Box)
    férfiak, 4. forduló:
    A csoport:
10:30 ó: Tunézia - Nagy-Britannia
15:30 ó: Svédország-Argentína
20:30 ó: Izland-Franciaország
    B csoport:
12:15 ó: Koreai Köztársaság-Szerbia
17:15 ó: Horvátország-Dánia
22:15 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion, The Mall) - 6
11 ó: férfi 100 m, selejtező
11:05 ó: női hétpróba, távolugrás - FARKAS GYÖRGYI
11:20 ó: női rúdugrás, selejtező
11:35 ó: férfi 400 m - DEÁK NAGY MARCELL
12:35 ó: női 3000 m akadály
12:40 ó: női hétpróba, gerelyhajítás - FARKAS GYÖRGYI
13:30 ó: férfi 100 m, előfutam
18 ó: FÉRFI 20 KM GYALOGLÁS - HELLEBRANDT MÁTÉ
20 ó: férfi 400 m gát, elődöntő
20:30 ó: NŐI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ
20:35 ó: női 100 m, elődöntő
20:55 ó: FÉRFI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ
21:05 ó: női 400 m, elődöntő
21:35 ó: NŐI HÉTPRÓBA, 800 M - FARKAS GYÖRGYI
22:15 ó: FÉRFI 10000 M, DÖNTŐ
22:55 ó: NŐI 100 M, DÖNTŐ

    VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
    férfiak, 4. forduló:
    A csoport:
12:20 ó: Horvátország-Ausztrália
15:10 ó: Görögország-Spanyolország
16:30 ó: Olaszország-Kazahsztán
    B csoport:
11 ó: Montenegró-Románia
19:20 ó: MAGYARORSZÁG - NAGY-BRITANNIA
20:40 ó: Szerbia-Egyesült Államok

    EVEZÉS (Eton Dorney, Buckinghamshire) - 4
12:30 Ó: FÉRFI NÉGYES, DÖNTŐ
12:50 Ó: NŐI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ
13:10 ó: FÉRFI KÖNNYŰSÚLYÚ KÉTPÁR, DÖNTŐ - helyosztó futamok (HIRLING ZSOLT, VARGA TAMÁS - B DÖNTŐ 11:50 ó)
13:30 ó: NŐI EGYPÁR, DÖNTŐ

    VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset)
13 ó: férfiak: Laser (BERECZ ZSOMBOR - 9. és 10. futam 13 ó), 470-es, szörf (GÁDORFALVI ÁRON - 7. és 8. futam, 15 ó), nők: 470-es, Elliott 6m, Laser Radial, szörf (DETRE DIÁNA - 7. és 8. futam, 13 ó)

    ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: férfi 49 kg, nyolcaddöntő, férfi 64 kg, nyolcaddöntő - KÁTÉ GYULA-Vincenzo Mangiacapre (olasz) 16:15 ó, férfi 81 kg, nyolcaddöntő

    ÚSZÁS (Vizesközpont) - 4
20:30 ó: NŐI 50 M GYORS, DÖNTŐ
20:36 Ó: FÉRFI 1500 M GYORS, DÖNTŐ
21:07 Ó: NŐI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ
21:27 Ó: FÉRFI 4X100-AS VEGYESVÁLTÓ, DÖNTŐ - MAGYARORSZÁG

    nem magyar vonatkozású program:
    GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    nők, 4. forduló:
    A csoport:
11:45 ó: Hollandia-Koreai Köztársaság
14:45 ó: Japán-Belgium
17 ó: Kína - Nagy-Britannia
    B csoport:
9:30 ó: Ausztrália - Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Egyesült Államok - Új-Zéland
22:15 ó: Németország-Argentína

    TOLLASLABDA (Wembley Aréna) - 2
10 ó: férfi páros, elődöntő
11:30 ó: női páros, bronzmérkőzés
14:30 ó: női egyes, bronzmérkőzés
15:15 ó: NŐI EGYES, DÖNTŐ
16:45 ó: NŐI PÁROS, DÖNTŐ

    KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
    férfiak, 4. forduló:
    A csoport:
10 ó: Tunézia-Franciaország
15:30 ó: Litvánia-Egyesült Államok
23:15 ó: Nigéria-Argentína
    B csoport:
12:15 ó: Oroszország-Spanyolország
17:45 ó: Kína-Brazília
21 ó: Nagy-Britannia - Ausztrália

    STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)
10 ó: férfi és női nyolcaddöntő

    VÍVÁS (ExCeL) - 1
11:30 ó: női párbajtőr, csapat, nyolcaddöntő, negyeddöntő, mérkőzések az 5-8. helyért, elődöntő
19 ó: bronzmérkőzés
20:15 ó: DÖNTŐ

    SPORTLÖVÉSZET (Királyi Tüzérségi Laktanya - The Royal Artillery Barracks) - 2
10 ó: női kisöbű sportpuska, összetett 3x20 lövés, alapverseny, női trap, alapverseny
13:45 ó: NŐI KISÖBŰ SPORTPUSKA, DÖNTŐ
16 ó: NŐI TRAP, DÖNTŐ

    RÖPLABDA (Earls Court)
    férfiak, 4. forduló:
    A csoport:
12:30 ó: Nagy-Britannia - Lengyelország
15:45 ó: Ausztrália-Olaszország
21 ó: Argentína-Bulgária
    B csoport:
10:30 ó: Németország-Tunézia
17:45 ó: Oroszország-Egyesült Államok
23 ó: Brazília-Szerbia

    KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 1
11 ó: férfi sprint, selejtező, nyolcaddöntő és vigaszág, negyeddöntő és vigaszág, versenyek a 9-12. helyért
11:30 ó: férfiak: Omnium, repülőkör, 30 km-es pontverseny, kieséses viadal
17:11 ó: női üldözéses csapatverseny, 1. forduló
18:42 ó: női üldözéses csapatverseny, DÖNTŐ

    ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: férfi csapatverseny, 1. forduló
15:30 ó: női csapatverseny, negyeddöntő

    LOVASSPORT (Greenwich Park)
11:30 ó: díjugratás, egyéni és csapat selejtező

    LABDARÚGÁS (Manchester, London - Wembley, Newcastle, Cardiff)
    férfiak, negyeddöntő:
13 ó: Japán-Egyiptom, Manchester, Old Trafford
15:30 ó: Mexikó-Szenegál, London, Webley
18 ó: Brazília-Honduras, Newcastle, St. James' Park
20:30 ó: Nagy Britannia - Koreai Köztársaság, Cardiff, Millennium Stadion

    TENISZ (Wimbledon) - 2
13 ó: férfi páros, bronzmérkőzés, női egyes, bronzmérkőzés, vegyespáros, bronzmérkőzés, FÉRFI PÁROS, DÖNTŐ, NŐI EGYES, DÖNTŐ

    GUMIASZTAL (North Greenwich csarnok) - 1
15 ó: női verseny, selejtező
16:26 ó: NŐI VERSENY, DÖNTŐ

    MŰUGRÁS (Vizesközpont)    
15:30 ó: nők, 3 m, elődöntő

    SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1
20 ó: FÉRFI 94 KG, A CSOPORT
 

megosztás
hozzászólások
Bogi (13), utca embere (8), Egészségfejlesztési Iroda (1), luxus (4), Kovács Ernő (1), biztosítás (2), fesztival (93), kresz (2), világnap (1), nyelvtanulás (3), mozi (13), Keszthely HUSZ (3), zivatar (1), boldog (1), munkaszünet (1), vízimentő (5), Kapolcs (1), kutyás strand (5), béremelés (2), életmód (10), tengerpart (1), csillaghullás (2), Nardai Sarolta (1), advent (226), Suba Alexandra (1), trianon (2), keszthely program (1241), Palya Bea (1), dinnye (1), Szutrély Péter (7), onkormanyzat (481), Csengei Agota (16), Cserszegi fűszeres (1), étrend (4), vasárnapi nyitvatartás (1), Magyarország szépe (1), Happy Dixieland Band (8), vendégéjszaka (2), Tar Ferenc (3), triatlon (13), borünnep (24), DJ Gerysson (1), sorkötelezett (1), Hírek képekben (10), örömszerző pillanatok (17), Tóth Xénia (6), ellenőrzés (2), influenza (2), egeszsegugy (266), europa-bajnok (5)