A szerdai olimpiai műsor

2012. augusztus 07.
A kenus Vajda Attila, valamint a Dombi Rudolf, Kökény Roland kajakos duó, illetve a női kajaknégyes éremért száll vízre a londoni olimpia szerdai versenynapján, melyen a férfi vízilabda-válogatott és a férfi kézilabdacsapat egyformán az elődöntőbe kerülésért küzd.

    augusztus 8., szerda (éremosztás 16 számban):
    ---------------------------------------------
    magyar vonatkozású program:
    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4
11 ó: férfi rúdugrás, selejtező
11 ó: női kalapácsvetés, selejtező, A csoport
11:10 ó: férfi tízpróba, 100 méter - SZABÓ ATTILA
11:45 ó: férfi 5000 méter, előfutam
12:10 ó: férfi tízpróba, távolugrás - SZABÓ ATTILA
12:25 ó: női kalapácsvetés, selejtező, B csoport - ORBÁN ÉVA
12:35 ó: női 800 m, előfutam
14:10 ó: férfi tízpróba, súlylökés - SZABÓ ATTILA
19 ó: férfi tízpróba, magasugrás - SZABÓ ATTILA
20:05 ó: férfi gerelyhajítás, selejtező
20:15 ó: férfi 110 gát, elődöntő
20:45 ó: női 1500 m, elődöntő
21:05 ó: NŐI TÁVOLUGRÁS, DÖNTŐ
21:10 ó: férfi 200 m, elődöntő
21:45 ó: NŐI 400 GÁT, DÖNTŐ
22 ó: NŐI 200 M, DÖNTŐ
22:15 ó: FÉRFI 110 GÁT, DÖNTŐ
22:30 ó: férfi tízpróba, 400 m - SZABÓ ATTILA

    BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: női 48 kg előcsatározások az elődöntőig, 63 kg előcsatározások az elődöntőig - SASTIN MARIANNA
18:45 ó: női 48 kg és 63 kg, vígaszág, bronzmérkőzés
20:03: NŐI 48 KG, DÖNTŐ
20:48 ó: NŐI 63 KG, DÖNTŐ

    KAJAK-KENU (Eton Dorney) - 4
10:38 ó: FÉRFI K1-1000 M, DÖNTŐ
10:56 ó: FÉRFI C-1 1000 M, DÖNTŐ - VAJDA ATTILA
11:24 ó: FÉRFI K-2 1000 M, DÖMTŐ - DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND
11:44 Ó: NŐI K-4 500 M, DÖNTŐ - SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA

    KÉZILABDA (Kosárlabdacsarnok)
    férfi negyeddöntő:
12 ó: MAGYARORSZÁG-Izland
15:30 ó: Franciaország-Spanyolország
19 ó: Svédország-Dánia
22:30 ó: Horvátország-Tunézia

    VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
    férfi negyeddöntő:
15:30 ó: Spanyolország-Montenegró
16:50 ó: Szerbia-Ausztrália
19:40 ó: Olaszország-MAGYARORSZÁG
21 ó: Horvátország-Egyesült Államok

    nem magyar vonatkozású program:
    ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1
12 ó: férfi csapatverseny, bronzmérkőzés: Németország-Hongkong
16:30 ó: FÉRFI CSAPATVERSENY, DÖNTŐ: Kína-Koreai Köztársaság

    GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    nők:
9:30 ó: a 9. helyért: Japán - Dél-afrikai Köztársaság
12:30 ó: a 7. helyért: Koreai Köztársaság-Németország
16:30 ó: elődöntő: Hollandia - Új-Zéland
21 ó: elődöntő: Argentína - Nagy-Britannia

    KERÉKPÁR - BMX (BMX-pálya)
16 ó: női kiemelési futamok
16:40 ó: férfi kiemelési futamok

    KOSÁRLABDA (North Greenwich csarnok)
    férfiak, negyeddöntő:
15 ó: Oroszország-Litvánia
17:15 ó: Franciaország-Spanyolország
21 ó: Brazília-Argentína
23:15 ó: Egyesült Államok-Ausztrália

    LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
13 ó: EGYÉNI DÍJUGRATÁS, DÖNTŐ

    MŰUGRÁS (Vizesközpont)
20 ó: női toronyugrás, selejtező

    ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: női 51 kg, elődöntő, női 60 kg, elődöntő, női 75 kg, elődöntő
21:30 ó: férfi 49 kg, negyeddöntő, férfi 64 kg, negyeddöntő, férfi 81 kg, negyeddöntő

    RÖPLABDA (Earls Court)    
    férfiak, negyeddöntő:
15 ó: Argentína-Brazília
17 ó: Egyesült Államok-Olaszország
20:30 ó: Lengyelország-Oroszország
22:30 ó: Bulgária-Németország
    
    STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája ) - 1
20 ó: női bronzmérkőzés
22 ó: NŐI DÖNTŐ

    TEKVONDO (ExCeL) - 2
10 ó: férfi 58 kg, nyolcaddöntő, női 49 kg, nyolcaddöntő
16 ó: férfi 58 kg, negyeddöntő, elődöntő, női 49 kg, negyeddöntő, elődöntő
21 ó: férfi 58 kg, vigaszág, bronzmérkőzés, női 49 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
23:15 ó: NŐI 49 KG, DÖNTŐ
23:30 ó: FÉRFI 58 KG, DÖNTŐ

    VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland) - 1
13 ó: férfiak: 49-ES ÉREMFUTAM, nők: Elliott 6m, 470-es
 

megosztás
hozzászólások
Márton nap (1), munkahely (8), tűzijáték (1), párbajtőr (1), tispol (3), kert (1), Vigántpetend (1), Csótár András (58), levendula (2), police (513), Balatongyorok (136), migráns (3), Németh József (1), recept (178), Ács István (10), Vajda János Gimnázium (22), Apák napja (1), Czigány Sándor (2), büntetés (3), Joós Attila (1), művészet (1), táska (1), kutyás strand (5), köztársasági elnök (1), kutatók éjszakája (1), jég (5), természetgyógyászat (2), tengerpart (1), Halott pénz (1), republic (1), uzemanyag (24), Kartali Zsuzsanna (1), Bradley Cooper (1), test (1), Balsai Móni (1), Ollári Barbara (1), hitel (5), relaxáció (1), dunantul (23), kormánymegbízott (1), Szutrély Péter (7), karnevál (1), paleo (13), hosegriado (7), munkanelkuli (2), Happy Dixieland Band (8), daganat (6), Szemfüles egyesület (3), Zsittnyán Tamás (1), Platán étterem (1)