A keddi olimpiai műsor

2012. augusztus 06.
A magyar női vízilabda-válogatott a döntőbe jutásért száll vízbe a londoni olimpia keddi versenynapján, melyen 21 számban avatnak bajnokot.

    augusztus 7., kedd (éremosztás 21 számban):
    -------------------------------------------
    magyar vonatkozású program:
    KAJAK-KENU (Eton Dorney Buckinghamshire)
10:30 ó: férfi K-4 1000 m, előfutamok - KAMMERER ZOLTÁN, TÓTH DÁVID, KULIFAI TAMÁS, PAUMAN DÁNIEL (2. futam 10:38 ó), középfutamok
10:46 ó: férfi C-2 1000 m, előfutamok, középfutamok
11:07 ó: női K-1 500 m, előfutamok - KOZÁK DANUTA (2. futam - 11:14 ó), középfutamok
11:35 ó: női K-2 500 m, előfutamok - KOVÁCS KATALIN, DOUCHEV-JANICS NATASA (3. futam - 11:49 ó), középfutamok

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 4
11 ó: női gerelyhajítás, selejtező, A csoport
11:10 ó: férfi 110 m gát, előfutamok - KISS DÁNIEL (5. futam - 11:38 ó), BAJI BALÁZS (6. futam - 11:45 ó)
11:45 ó: férfi hármasugrás, selejtező
11:55 ó: női 5000 m, előfutam
12:25 ó: női gerelyhajítás, selejtező, B csoport - JUHÁSZ VANDA  
12:50 ó: férfi 200 m, előfutamok
20 ó: FÉRFI MAGASUGRÁS, DÖNTŐ
20:05 ó: női távolugrás, selejtező
20:15 ó: női 100 m gát, elődöntő
20:45 ó: FÉRFI DISZKOSZVETÉS, DÖNTŐ
20:55 ó: férfi 800 m, elődöntő
21:25 ó: női 200 m, elődöntő
22 ó: NŐI 100 M GÁT, DÖNTŐ
22:15 ó: FÉRFI 1500 M, DÖNTŐ

    BIRKÓZÁS (ExCeL) - 2
14 ó: kötöttfogás, 66 kg, előcsatározások (LŐRINCZ TAMÁS), nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő; 96 kg, előcsatározások, nyolcaddöntő, negyeddöntő, elődöntő
18:45 ó: kötöttfogás, 66 kg, 96 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
20:03 ó: 66 KG, DÖNTŐ
20:48 ó: 96 KG, DÖNTŐ

     VÍZILABDA (Vízilabdacsarnok)
    nők, az 5-8. helyért:
15:10 ó: Olaszország-Kína
19:20 ó: Oroszország - Nagy-Britannia
    elődöntő:
16:30 ó: Egyesült Államok-Ausztrália
20:40 ó: MAGYARORSZÁG-SPANYOLORSZÁG

    SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1
16:30 ó: férfi plusz 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER
20 ó: FÉRFI PLUSZ 105 KG, A CSOPORT

    nem magyar vonatkozású program:
    GYEPLABDA (Riverbank Aréna)
    férfiak, 5. forduló:
    A csoport:
11:45 ó: Ausztrália-Pakisztán
14:45 ó: Argentína - Dél-afrikai Köztársaság
20 ó: Spanyolország - Nagy-Britannia
    B csoport:
9:30 ó: Koreai Köztársaság-Hollandia
17 ó: India-Belgium
22:15 ó: Németország - Új-Zéland

    LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
11 ó: díjlovaglás, CSAPATVERSENY, DÖNTŐ és egyéni középdöntő

    KERÉKPÁR (Pályakerékpáros csarnok) - 3
11 ó: férfiak: Keirin, előfutamok, reményfutamok, második forduló
11:19 ó: NŐI OMNIUM (3 km-es egyéni üldözéses verseny, 10 km, scratch, 500 M-ES IDŐFUTAM - 17:53 ó)
18:26 ó: NŐI SPRINT, DÖNTŐ
18:57 ó: FÉRFI KEIRIN, DÖNTŐ

    MŰUGRÁS (Vizesközpont) - 1
11 ó: férfiak, 3 m, elődöntő
20 ó: FÉRFIAK, 3 M, DÖNTŐ

    KÉZILABDA (Copper Box)
    nők, negyeddöntő:
11 ó: Brazília-Norvégia
14:30 ó: Spanyolország-Horvátország
18 ó: Oroszország-Koreai Köztársaság
21:30 ó: Franciaország-Montenegró

    ASZTALITENISZ (ExCeL) - 1
    női csapatverseny:
12 ó: Koreai Köztársaság-Szingapúr, bronzmérkőzés
16:30 ó: Kína-Japán, DÖNTŐ

    TRIATLON (Hyde Park) - 1
12:30: FÉRFI VERSENY

    VITORLÁZÁS (Weymouth és Portland, Dorset) - 2
13 ó: férfiak: 470-es, nők: 470-es, Elliott 6m
14 ó: FÉRFIAK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)
15 ó: NŐK, SZÖRF (ÉREMFUTAM)

    RÖPLABDA (Earls Court)
    nők, negyeddöntő:
14 ó: Japán-Kína
16 ó: Oroszország-Brazília
20 ó: Egyesült Államok-Dominikai Köztársaság
22 ó: Olaszország-Koreai Köztársaság

    KOSÁRLABDA (Kosárlabdacsarnok)
    nők, negyeddöntő:
15 ó: Egyesült Államok-Kanada
17:15 ó: Ausztrália-Kína
21 ó: Törökország-Oroszország
23:15 ó: Franciaország-Csehország

    TORNA (North Greenwich csarnok) - 4
    szerenkénti döntők:
    férfiak:
15 ó: KORLÁT, DÖNTŐ
16:37 ó: NYÚJTÓ
    nők:
15:47 ó: GERENDA, DÖNTŐ
17:23 ó: TALAJ, DÖNTŐ

    MŰÚSZÁS (Vizesközpont) - 1
16 ó: PÁROS, DÖNTŐ

    STRANDRÖPLABDA (A királyi lovastestőrség laktanyája - Horse Guards Parade)
19 ó: férfi és női elődöntő

    LABDARÚGÁS (London, Manchester)
    férfiak, elődöntő:
18 ó: Mexikó-Japán, London, Wembley Stadion
20:45 ó: Koreai Köztársaság-Brazília, Manchester, Old Trafford

    ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
21:30 ó: férfi 52 és 69 kg, negyeddöntő
 

megosztás
hozzászólások
spinning (2), Csöre Gyula (1), paleo-ketogén (4), állami (1), test (1), adó (6), FINA vizes világbajnokság (1), Fidesz (14), szallas (39), Villányi Éva (1), tavasz (1), statisztika (2), Gelencsér Kálmán (2), Pete Krisztina (1), C+ fesztivál (1), gyermekfelügyelő (1), matolcsy gyorgy (1), Eurovíziós Dalfesztivál (1), természetgyógyászat (2), karate (2), kereszt (1), festetics (22), Bock Bisztró (12), Marsalkó Dávid (1), macska (1), orvos (23), Négeli Noémi (1), Tóth Xénia (6), Bóka György (2), túlsúlyos (3), Kis-Balaton (1), Max (83), Csokonai társaság (1), daganat (6), Zala Megyei Főügyészség (4), véradás (2), Szeiler (63), kozlekedes (8), kerekpar (27), női gombolkodó (5), jégpálya (4), Bóka Péter (1), Serenity Hill (1), Gyarmati Noémi (1), Forstner Anna (1), antsz (15), 1956 (1), felsőoktatás (9), Jazz Fiesta (2), Balatoni Múzeum (98)