A hétfői olimpiai műsor

2012. augusztus 05.
A londoni olimpia hétfői versenynapján - melyen 18 számban osztanak érmeket - Sidi Péter kedvenc számában, a kisöbű szabadpuska 3x40 lövéses összetett versenyében szerepel majd.

    augusztus 6., hétfő (éremosztás 18 számban):
    --------------------------------------------
    SPORTLÖVÉSZET (The Royal Artillery Barracks) - 2
10 ó: férfi kisöbű szabadpuska, 3x40 lövéses összetett, alapverseny - SIDI PÉTER
10 ó: férfi trap alapverseny, 2. nap
14:45 ó: FÉRFI KISÖBŰ SZABADPUSKA, DÖNTŐ
17 ó: FÉRFI TRAP, DÖNTŐ

    KAJAK-KENU (Eton Dorney, Buckinghamshire)
10:30: férfiak: K-1 1000 m, előfutamok, középfutamok, K-2 1000 m, előfutamok - 10:18 ó ó: DOMBI RUDOLF, KÖKÉNY ROLAND (2. futam), C-1 1000 m, előfutamok - 10:54 ó: VAJDA ATTILA (1. futam), középfutamok, középfutamok, nők: K-4 500 m, előfutamok - 11:39 ó: SZABÓ GABRIELLA, KOZÁK DANUTA, KOVÁCS KATALIN, FAZEKAS KRISZTINA (1. futam), középfutamok

    KÉZILABDA (Copper Box)
    férfiak, 5. forduló:
    A csoport:
12:15 ó: Argentína-Tunézia
17:15 ó: Izland - Nagy-Britannia
22:15 ó: Franciaország-Svédország
    B csoport:
10:30 ó: MAGYARORSZÁG-SZERBIA
15:30 ó: Dánia-Koreai Köztársaság
20:30 ó: Spanyolország-Horvátország

    ATLÉTIKA (Olimpiai Stadion) - 5
11 ó: férfi diszkoszvetés, selejtező
11:05 ó: női 100 m gát, előfutam
11:45 ó: női súlylökés, selejtező - MÁRTON ANITA
11:50 ó: férfi 800 m, előfutam - KAZI TAMÁS (3. futam)
12:50 ó: női 1500 m, előfutam
20 ó: NŐI RÚDUGRÁS, DÖNTŐ
20:15 ó: NŐI SÚLYLÖKÉS, DÖNTŐ
20:20 ó: női 200 m, előfutam
21:15 ó: női 400 m gát, elődöntő
21:45 ó: FÉRFI 400 M GÁT, DÖNTŐ
22:05 ó: NŐI 3000 M AKADÁLY, DÖNTŐ
22:30 ó: FÉRFI 400 M, DÖNTŐ

    VÍZILABDA (Waterpolo Arena)
    férfiak, 5. forduló:
    A csoport:
11 ó: Kazahsztán-Horvátország
12:20 ó: Görögország-Ausztrália
20:40 ó: Spanyolország-Olaszország
    B csoport:
15:10 ó: Románia-Szerbia
16:30 ó: MAGYARORSZÁG-EGYESÜLT ÁLLAMOK
19:20 ó: Nagy-Britannia - Montenegró

    BIRKÓZÁS (ExCeL) - 3
14 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, előcsatározások az elődöntőig, 84 kg, előcsatározások az elődöntőig, 120 kg, előcsatározások az elődöntőig - DEÁK BÁRDOS MIHÁLY
18:45 ó: férfi kötöttfogás 60 kg, 84 kg, 120 kg, vigaszág, bronzmérkőzés
19:46 ó: 60 kg, DÖNTŐ
20:21 ó: 84 KG, DÖNTŐ
20:56 Ó: 120 KG, DÖNTŐ

    ÖKÖLVÍVÁS (ExCeL)
14:30 ó: női 51 kg, 60 kg, 75 kg, negyeddöntők
21:30 ó: férfi 60 kg, negyeddöntő, férfi plusz 91 kg, negyeddöntő, férfi 75 kg, negyeddöntő - 22:45 ó: HARCSA ZOLTÁN-Florentino Falcao (brazil)

    SÚLYEMELÉS (ExCeL) - 1
16:30 ó: férfi 105 kg, B csoport - NAGY PÉTER
20 ó: FÉRFI 105 KG, A CSOPORT

    GYEPLABDA (Riverbank Arena)
    nők, 5. forduló:
    A csoport:
14:45 ó: Japán-Kína
17 ó: Koreai Köztársaság-Belgium
20 ó: Nagy-Britannia - Hollandia
    B csoport:
9:30 ó: ÚjZéland - Németország
11:45 ó: Egyesült Államok - Dél-afrikai Köztársaság
22:15 ó: Argentína-Ausztrália

    KOSÁRLABDA (Basketball Arena)
    férfiak, 5. forduló.
    A csoport:
12:15 ó: Tunézia-Litvánia
15:30 ó: Franciaország-Nigéria
23:15 ó: Argentína-Egyesült Államok
    B csoport:
10 ó: Ausztrália-Oroszország
17:45 ó: Nagy-Britannia - Kína
21 ó: Spanyolország-Brazília

    RÖPLABDA (Earls Court)
    férfiak, 5. forduló:
    A csoport:
10:30 ó: Ausztrália-Lengyelország
15:45 ó: Olaszország-Bulgária
17:45 ó: Nagy-Britannia - Argentína
    B csoport.
12:30 ó: Oroszország-Szerbia
21 ó: Egyesült Államok-Tunézia
23 ó: Brazília-Németország

    ASZTALITENISZ (ExCeL)
11 ó: női csapatverseny, elődöntő
15:30 ó: férfi csapatverseny, elődöntő
20 ó: férfi csapatverseny, elődöntő

    VITORLÁZÁS (Weymouth and Portland, Dorset) - 2
13 ó: férfiak: 49-es, 470-es, LASER, ÉREMFUTAM, nők: LASER RADIAL ÉREMFUTAM

    LOVASSPORT (Greenwich Park) - 1
15-18:30 ó: díjugratás, egyéni selejtező, CSAPATVERSENY DÖNTŐ

    TORNA (North Greenwich Arena) - 3
    szerenkénti döntők:
15 ó: FÉRFI GYŰRŰ
15:50 ó: NŐI FELEMÁSKORLÁT
16:41 ó: FÉRFI UGRÁS

    MŰÚSZÁS (Aquatics Centre)
16 ó: páros, szabadprogram - CZÉKUS ESZTER, KISS SZOFI

    KERÉKPÁR (Velodrome) - 1
17 ó: férfiak: sprint, elődöntő, nők: Omnium (repülőverseny, 20 km-es pontverseny, kieséses verseny), sprint, negyeddöntő, futamok az 5-8. helyért
18:43 ó: FÉRFI SPRINT, DÖNTŐ

    LABDARÚGÁS (London - Wembley, Manchester)
    nők, elődöntő:
18 ó: Franciaország-Japán, London, Wembley Stadion
20:45 ó: Egyesült Államok-Kanada, Manchester, Old Trafford

    STRANDRÖPLABDA (Horse Guards Parade)
19 ó: férfi negyeddöntő

    MŰUGRÁS (Aquatics Centre)
20 ó: férfi 3 m selejtező
 

megosztás
hozzászólások
nagyik karácsonya (1), Életfa iskola (2), repuloter (64), Stohl András (1), relaxáció (1), Ugrimanók (1), termálfürdő (1), környezetvédelem (2), operatőr (1), sajtóközlemény (5), hitel (5), ünnep (141), meiszner kati (16), vitorlásverseny (30), Golfclub Imperial Balaton (2), transzfer (1), program (7), Németh Gábor (1), orvos (23), állatok (16), Sziládi-Kovács Tibor (2), Szemfüles egyesület (3), Hévíz (1219), e-kereskedelem (1), Tóth Levente (2), vízilabda (2), kilométer (1), áruház (1), gyógyítás (2), nő (2), felmeres (10), Bock Bisztró Balaton (16), Darren Cranmer (2), Nyugati-medence Kikötőfejlesztő Kft (6), béremelés (2), Varga Endre (4), Fenyves allé (1), web (5), cselgáncs (1), rezsi (18), Illés Fanni (1), Palásthy Bese (1), vitorlázás (37), Szent István ünnepe (3), himnusz (1), világnap (1), szüret (4), Keszthelyi Egyesített Szociális Intézmény (2), Nagykanizsa (1), Örvényeshegy Piknik (3)