A döntőbe úszták magukat

2015. január 28.
14 versenyszámban nyertek a Keszthelyi Kiscápák SE által felkészített gyerekek az Úszás Diákolimpia Zala megyei döntőjében Nagykanizsán. Ők képviselik majd iskolájukat a győri országos megmérettetésen.



Harmincegy keszthelyi és környékbeli iskolás vett részt a január 26-án rendezett megyei döntőn. Huszonöt versenyszámban álltak a rajtkőre, ebből tizennégy versenyszámban győztek, nyolc alkalommal ezüst, hatszor bronzérmet szereztek.

1. hely
Nett Vivien – Csány-Szendrey ÁMK  - 50m mell
Hetyei Nóra-  Csány-Szendrey ÁMK  - 50m mell
Takács András- Csány-Szendrey ÁMK  - 50m mell
Kovács Szimonetta - Csány-Szendrey ÁMK  - 100m gyors, 100m hát
II.kcs fiú 4x50m gyorsváltó - Csány-Szendrey ÁMK  - Takács András, Takács Benedek, Pallai Bendegúz, Kovács Kristóf
II. kcs lány 4x50m gyorsváltó- Csány-Szendrey ÁMK  - Hetyei Nóra, Dávid Virág, Bicskei Laura, Kutasy Kamilla
IV. kcs lány 4x50m gyorsváltó- Csány-Szendrey ÁMK – Kovács Szimonetta, Timina Barbara, Hollós Fanni, Heidinger Nóra
Németh Johanna – Vajda -100m mell
Tombor Zénó- Egry- 50m mell, 50m hát
Andor Benedek- Gyenesdiási Ált. Isk .– 50m gyors, 50m hát
Mezei Gellért –Cserszegtomaji Ált.Isk – 100m gyors

2. hely
Nett Vivien -Csány-Szendrey ÁMK  -50m gyors
Zsigmond Virág -Csány-Szendrey ÁMK-  50m mell
Bicskei Laura - Csány-Szendrey ÁMK  - 50m hát, 50m gyors
Tóth Luca -Csány-Szendrey ÁMK - 50m hát
Jakab Balázs- Csány-Szendrey ÁMK  - 50m gyors, 50m hát
Németh Johanna – Vajda- 100m gyors

3. hely
Kocsis Hanna - Csány-Szendrey ÁMK- 50m mell  
Szemán Dorka - Csány-Szendrey ÁMK  50m mell
Pompor Emma - Csány-Szendrey ÁMK  - 50m hát
Takács András - Csány-Szendrey ÁMK  - 50m hát
Tavaszi István – Egry- 50m mell

4. hely
Popor Emma - Csány-Szendrey ÁMK  - 50m gyors
Hetyei Nóra - Csány-Szendrey ÁMK  - 50m gyors
Kutasy Kamilla - Csány-Szendrey ÁMK  - 50m hát
Andor Zsombor- Gyenesdiási Ált. Isk -50m gyors
Varga Sára- Egry -50m mell
Mezei Gellért – Cserszegtomaj- 100m mell

5.hely
Takács Benedek- Csány-Szendrey ÁMK  - 50m hát
Kocsis Hanna - Csány-Szendrey ÁMK  - 100m gyors
Andor Zsombor – Gyenesdiási Ált. Isk. - 50m mell
Princz Kira – Alsópáhok -50m hát
Szijártó Laura – Ranolder -50m mell

6. hely
Nagy-Selmeczy Bulcsú  - Ranolder - 50m mell
Tóth Attila – Ranolder -50m mell

megosztás
hozzászólások
korábbi híreink
C+ fesztivál (1), munka törvénykönyve (1), nyelvvizsga (2), Laky András (2), fa (1), medve (1), triatlon (13), kábítószer (9), gyenesdias (212), Hírek képekben (10), vasút (10), holdfogyatkozás (1), nyelvtanulás (3), egészség (131), Tóth Levente (2), menetrend (3), Zala Megyei Rendőr-főkapitányság (136), újszülött (1), országgyűlési képviselőjelölt (11), képviselő-jelölt (5), Németh Veronika (1), Monitor konyhája (80), sofőrszolgálat (1), alkalmassági (1), Barista bajnokság (2), recept (178), kiállítás (16), boksz (3), meteorologia (146), Bezerics (1), vendeglátás (6), túlsúlyos (3), Stohl András (1), Varga Endre (4), sajtóközlemény (5), Tar László (1), spinning (2), Keszthelyi Városvédő Egyesület (6), percdíj (1), viz (1), Zala Volán (1), Sáringer-Kenyeres Tamás (5), alga (1), Gulyás Orsolya (2), alakformálás (6), ló (1), statisztika (2), Balaton átúszás (5), Divinyi Tamás (4), hatos lottó (93)