Sport hírek

11 érmet nyertek a keszthelyi középiskolások

2013. június 06.
A Középiskolai Országos Atlétikai Diákolimpián a keszthelyi Asbóth Sándor Szakközépiskola tanulói 4, a Vajda János Gimnázium atlétái 7 érmet nyertek.

Dobogós helyeket szerzett a KVDSE

2013. május 26.
Budapesten rendezték meg az Országos Váltóbajnokságot május 18-án, melyen a Keszthely VDSE a következő eredményeket érte el:

Ezüstérmes a hévízi női kézilabda csapat

2013. május 13.
A győri lányok Bajnokok Ligája győzelmének napján dőlt el, hogy az NB II-es bajnokság végén kinek milyen helyezés jutott a dobogón. A Hévíz női együttese utolsó bajnokiját 10 góllal nyerte idegenben.

Kapkodó játék a Georgikontól

2013. május 12.
A Kalocsa kezdte jobban a mérkőzést, az első 10 percben folyamatosan vezetett egy-két góllal. Ezután kiegyenlítetté vált a játék, felzárkózott a Keszthely, Németh és Baranyai Zs. szép megoldásainak, valamint a csapat ötletes játékának tapsolhatott a közönség.

Vitorlát bontottak Balatonfüreden - Elindult az Audi évadnyitó verseny

2013. május 11.
A hagyományokhoz híven felvonták a nemzeti lobogót a 117 éves Kishamis vitorlásra és megkoszorúzták a Balatont - ezzel megkezdődött a vitorlázási szezon és az Audi évadnyitó verseny Balatonfüreden szombaton.

Párizs: bronzérem

2013. május 08.
Nagyszerű vívással harmadik helyen végzett a párizsi férfi párbajtőr Világ-kupán a File Mátyás (Keszthely Város 2011. év legjobb felnőtt férfi sportolója), Hanczvikkel Márk, Rédli András, Szényi Péter összeállítású magyar válogatott.

Magabiztos játékkal nyert a hévíz

2013. május 06.
Balatonszemes-Hévíz 24-34 /10-17/

Megérdemelten nyert a Georgikon

GEORGIKON DSE – Csurgói KK II. 33-29 (20-11)

Szoros mérkőzésben maradt alul a Georgikon

2013. április 29.
Szigetvári KSE – Georgikon DSE 37 – 35 (18 – 16) Szigetvár, Városi sportcsarnok, 100 néző Játékvezetők: Bódis, Markhard Georgikon DSE: Szemerédi, Baranyai Zs. (12), Szmola, Baranyai N. (12), Illés (4), Németh (3), Zsinkó (1) csere: Tüttő, Kránicz (3), Kretz, Tóth, Csiszár, Koloszár

A vereség ellenére dicséret illeti a csapatot

2013. április 22.
Nehéz mérkőzés elé nézett szombat délután a keszthelyi csapat. Az amúgy is hosszú sérültek listáját Cseh-Németh Márton tovább növelte, valamint a Baranyi fivérek és Németh sem állt rendelkezésre a szentgotthárdi mérkőzésen.

Esélyeshez méltóan játszott a Hévíz

2013. április 15.
Pécsvárad- Hévíz: 22-30 (10-16) Pécsvárad 150 néző, V.: Asztalos, Bárkányi. Hévíz: Molnár- Czigány 2, Tóth 3, Klász 12, Pék 6, Fehér, Borsi 3. Csere: Iglódi, Lancz /kapusok/, Gliba 1, Ováry 1, Papp 1, Kovács, Holczbauer 1, Lakatos Edző: Pécsi Zsolt.

Okosan játszott a Georgikon

2013. április 08.
A hazai pályán igazán kemény ellenfélnek számító Kiskunhalashoz látogatott a hétvégén a Georgikon csapata. A keszthelyi játékosokat külön motiválta, hogy „visszaszerezzék” az őszi fordulóban a Kiskunhalas ellen elhullajtott 2 pontot.

Sportszerűen játszott a Hévíz

2013. április 02.
Hévíz: Lancz - Czigány 3, Fehér 7, Klász 6, Pék E. 3, Tóth 9, Borsi 2. Csere: Molnár /kapus/, Ováry, Papp, Holczbauer. Edző: Pécsi Zsolt Jók: Tóth (a mezőny legjobbja), Lancz, Klász, Fehér.

Kevés cserelehetőség volt

2013. április 01.
A Georgikonnak két fontos játékosát, a házi gólkirály Tóth László Gergőt és a csapat védekezésének alappillérét jelentő Kránitz Zoltánt is nélkülöznie kellett az eheti fordulóban, továbbá Baranyai Zsolt is betegen vállalta a játékot.

Izgalmas végjáték

2013. március 25.
Georgikon DSE - Rinyamenti KC 28-26 (14-11) Csokonai Sportcsarnok Keszthely, 140 néző Vezette: Porogi Patrik, Tobiás Richárd

Szórakoztató játékot nyújtott a Hévíz

2013.március 23. HÉVIZ- Bácsbokod 41:28 /16:14/ Hévíz, 200 néző, V.: Andorkó II., Varga S. Hévíz: Molnár- Papp 3, Fehér 2, Gliba 1, Pék E. 2, Tóth 7, Klász 14. Csere: Lancz, Iglódi /kapusok/, Czigány 7, Ováry 1, Holczbauer 2, Kovács 1, Lakatos 1. Edző: Pécsi Zsolt

2. helyen áll a Hévíz

2013. március 11.
A rangadón a 4. helyen álló Szekszárd ellen nagy lendülettel kezdett a Hévíz és esélyeshez méltón gyorsan eldöntötte a pontok sorsát: 5:1-re, majd 9:3-ra is vezetett és előnyét végig megtartotta.

Szoros végjátékban győzött Keszthely

Jól és határozottan kezdett a Keszthely. Szokásos gyors játékát játszva fokozatosan húzott el ellenfelétől. Tóth L.G volt ebben az időszakban eredményes és adott több gólpasszot társainak.

Hévízi gólrekord – Hévíz-Tolna 48-27 (23-11)

2013. március 04.

Szétesett a keszthelyi csapat játéka

2013. március 03.
A tabella szomszédok mérkőzése kiegyenlített játékkal telt az első félidőben. A keszthelyi csapat szokásos gyors stílusában játszott, több találatot is indulásból szerzett. A 26. percben 11-13-ra növelte előnyét, de azt a félidő végéig megtartani nem tudta. (30. perc 14-14).

Ha rendezvényét szeretné a honlapon megjeleníteni, küldje a programot az info@monitormagazin.hu címre!