Sport hírek

Aranyérmes a női kajaknégyes

2016. augusztus 20.
A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összeállítású női kajaknégyes megvédve címét aranyérmet nyert szombaton 500 méteren a riói olimpián.

Aranyérmes a kajakos Kozák Danuta

2016. augusztus 18.
Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.

Aranyérmes a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó

2016. augusztus 16.
Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.

Bronzérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat

2016. augusztus 14.
Bronzérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a riói olimpia vívóversenyeinek utolsó napján.

Rio 2016 - A pénteki magyar mérleg

2016. augusztus 13.
A magyar versenyzők pénteki eredményei a riói olimpián:

Aranyérmes Szilágyi Áron

2016. augusztus 11.
Simán nyert a döntőben, ezzel megvédte londoni címét Szilágyi Áron a riói olimpia szerdai férfi kardversenyében.

Kenderesi bronzérmes, Cseh hetedik 200 méter pillangón

2016. augusztus 10.
Kenderesi Tamás bronzérmet nyert, Cseh László pedig világbajnoki címvédőként hetedik lett 200 méter pillangón a riói olimpia úszóversenyeinek keddi napján.

Hosszú Katinka olimpiai bajnok 200 méter vegyesen is

Hosszú Katinka harmadik aranyérmét 200 méter vegyesen nyerte a riói olimpián.

Olimpiai ezüstérmes Imre Géza vívó

2016. augusztus 09.
A párbajtőröző Imre Géza világbajnoki címvédőként ezüstérmet nyert a riói olimpia keddi versenynapján, ugyanis a döntőben négytusos előnyről 15-14-re kikapott a dél-koreai Park Szang Joungtól.

Rio 2016 - A magyarok keddi programja

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia keddi versenynapján:

Hosszú Katinka olimpiai bajnok 100 méter háton is

Hosszú Katinka a 400 méter vegyesen aratott diadala után a 100 méter hát hétfői fináléjában is aranyérmet nyert a riói olimpián.

Hosszú Katinka döntős 100 méter háton

2016. augusztus 08.
Az immár olimpiai bajnok Hosszú Katinka a vasárnapi elődöntőből a második legjobb idővel jutott a 100 méter hát hétfői fináléjába a riói ötkarikás játékokon.

Hétfőn újabb magyar éremesélyek - ELŐZETES

2016. augusztus 07.
A hétfői versenynapon több sportágban is éremszerzési eséllyel versenyeznek majd a magyarok a riói olimpián.

Kapás döntős 400 méter gyorson, Késely 21. lett

Kapás Boglárka a vasárnapi előfutamokból a hetedik legjobb idővel jutott döntőbe 400 méter gyorson a riói olimpián, a szám másik magyar indulója, Késely Ajna 21. lett.

Országos csúccsal lett 12. a 4x100 méteres férfi gyorsváltó

Hiába úszott országos csúcsot a Kozma Dominik, Bohus Richárd, Takács Krisztián, Holoda Péter összeállítású magyar 4x100 méteres gyorsváltó, a vasárnapi előfutamok során ez is csak a 12. időt jelentette, így a kvartett nem jutott döntőbe a riói olimpián.

Rio 2016 - A teljes vasárnapi műsor

A riói olimpia teljes vasárnapi programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

Hosszú Katinka világcsúccsal aranyérmes 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Aranyérmes Szász Emese

2016. augusztus 06.
Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

Szilágyi Liliána elődöntős 100 m pillangón

Szilágyi Liliána az előfutamból a tizedik idővel jutott elődöntőbe 100 méter pillangón a riói olimpia első, szombati versenynapján.