Sport hírek

Kedden öt továbbjutónk volt az Eb-n

2014. július 02.
Kedden folytatódott a 24 ország 176 bokszolója részvételével rajtolt keszthelyi EUBC „Schoolboys” Ökölvívó Európa-bajnokság.

Magyar vitorlázó sikere az ifjúsági Eb-n

2014. május 25.
Érdi Mária, a Yacht Club Budapest versenyzője ezüstérmet szerzett a Byte CII hajóosztály vasárnap véget ért ifjúsági Európa-bajnokságán, melyet az olaszországi Loanóban rendeztek.

Egy gólon múlott a Hévíz bajnoki címe!

2014. május 20.

Egy gólon múlt a hévízi lányok bajnoki aranya

2014. május 12.
PEAC- Hévíz 24-24 Pécs, 150 néző. V.: B.Pech, Vágvölgyi. Hévíz: Lancz- Czigány 3, Fehér 3, Papp 6. Lakatos, Tóth 6, Borsi 3. Csere: Gliba 2, Földesi 1, Kovács, Holczbauer, Pék P. Edző: Pécsi Zsolt Hétméteresek: 5/1. Kiállítások: 1/3.

Legtöbben a férfi egyéni kategóriában versenyeztek Keszthelyen

2014. április 15.
2014. április 12-én, szombaton rendezte a Keszthelyi Tollaslabda Egyesület hagyományos éves felnőtt, amatőr tollaslabda versenyét. Ezúttal az 5 versenyszámban 25 fő vett részt az eseményen. A helyieken kívül Zalaegerszegről, Tapolcáról, Segesdről és Pécsről érkeztek a versenyzők, akik színvonalas mérkőzéseken küzdöttek meg az érmekért.

Klász Karola rekorder lett

2014. április 14.
A találkozó előtt Pécsi Zsolt edzőt köszöntötték és jutalmazták, aki 275. /!/ alkalommal ült a Hévíz női felnőtt csapatának kispadján Nemzeti bajnoki mérkőzésen és Holczbauer Zsófiát, aki 125. meccsét játszotta a zöld-fehér színekben.

Ezúttal Pápán győztek a keszthelyi kézisek

2014. március 24.
A két héttel ezelőtti bravúros tarjáni győzelem után most a Pápának sem kegyelmeztek fiaink.

Végig vezetett a Hévíz

A 15. perctől végig vezetett a hazai csapat, de megnehezítette dolgát, hogy sérülés miatt Tóth a mérkőzés nagy részében nem játszhatott és egy jól szervezett csapat volt az ellenfele. Döntőnek bizonyult, hogy a műtétje után visszatérő Klász Karola újra vezére volt az együttesnek és a nehezebb szakaszokban pedig mindig akadt aki újabb lendületet adott a zöld-fehéreknek, így megérdemelten nyertek.

Elpuskázták helyzeteiket a keszthelyiek

2014. március 11.
Álmosan kezdett a Georgikon, támadásban több ziccert is elhibázott, védekezésben pedig elkerülhető gólokat kapott. (8. perc 7-3). Továbbra sem ment a vendégcsapatnak a játék, bár a 25. percig jól tartotta magát (13-12). A játékrész utolsó öt percében azonban ismét elpuskázták helyzeteiket a keszthelyiek, melyet az ellenfél könyörtelenül megbüntetett, kialakítva a félidei 17-13-as eredményt.

Lancz Kata a kapitány

2014. március 10.
Példát mutatva a klub iránti hűségből a napokban volt 11 éve, hogy a Hévíz NB-II-es csapatában bemutatkozott a kapus Lancz Katalin, aki azóta 222 Nemzeti Bajnoki mérkőzésen őrizte a zöld-fehérek kapuját. Pályafutásáról kérdeztük.

Újabb sikerek a keszthelyi atlétáktól

2014. március 06.
Budapesten, a SYMA csarnokban március 1-2-án megrendezett Fedettpályás Ifjúsági Országos Atlétikai Bajnokságon a Keszthelyi VDSE atlétái a következő eredményeket érték el:

Keszthelyen lesz az Eb

2014. február 26.
Az Európai Boksz Konföderáció (EUBC) Magyarországnak ítélte az idei schoolboys (diák) Európa-bajnokság rendezési jogát.

Az országos döntőbe úszták be magukat a keszthelyi kiscápák

2014. január 29.
Január 20-án négy számban győztek a Keszthelyi Kiscápák Se versenyzői a Zala megyei Úszás Diákolimpia döntőjében, így Kovács Szimonetta, Molnár Noel, Hetyei Nóra, Pete Csenge, Pálinkás Patrícia és Kocsis Hanna bejutottak az országos döntőbe.

A hévízi Tóth Mária vezeti a góllövőlistát 76 találattal

2014. január 28.
Az NB-II. dél-nyugati csoportjában listavezető Héviz csapatának az átlövője Tóth Mária vezeti a góllövőlistát 76 találattal az őszi idény végén.

Elhunyt Akeem Adams

2013. december 30.
Elhunyt Akeem Adams, a Ferencváros labdarúgója, aki szeptemberben szívinfarktuson esett át.

Magyar Bajnok a Balaton Vívóklub

2013. december 15.
Csak egy csapat védte meg címét a vívók budapesti országos bajnokságának vasárnapi versenyeiben: tavalyi sikerét megismételve ezúttal is a Vasas nyert férfi kardban. A győzelmek számát tekintve is a Vasas volt a legeredményesebb három elsőséggel a WestEnd ob-n, melynek első két napján az egyéni versenyeket rendezték. A BSE, az Építők SC, a BHSE, és a BVSC két-két aranyat gyűjtött be, míg a Balaton Vk egy győzelmet aratott.

2013 ősz bajnoka: Hévíz

2013. december 09.
Balatonszemes- HÉVÍZ 25-27 /13-13/ Fonyód 100 néző,. Vezette: Réger, Vandróczki.. HÉVÍZ: Molnár - Czigány 3, Fehér 3, Pék P. , Papp , Tóth M. 12, Borsi 4 Csere: Lancz, /kapus/, Gáspár, Gliba 2, Lakatos , Holczbauer 1 , Kovács, Urbán 2. Edző: Pécsi Zsolt

A bajnokság 1. helyén a Hévíz

2013. november 18.
Az esélyes Hévíz ellen a 15. percig tartották magukat a vendégek, de vezetéshez egyszer sem jutottak. Onnét kezdve beindultak az átlövők és a szélsők és volt, hogy 9 góllal is elhúztak a zöld-fehérek. Összeségében papir forma győzelmet arattak a sportszerű találkozón.

Motiváltan játszott a Hévíz

2013. október 09.
Hévíz, 150 néző, V. Kiss, Vámosi. Hévíz: Molnár- Czigány 5, Fehér 7, Gliba, Papp 3, Tóth 8, Borsi 7. Csere: Lancz /kapus/, Iglódi /kapus/, Holczbauer 8, Kovács 1, Lakatos, Gáspár 1. Edző: Pécsi Zsolt Jók: Borsi /a mezőny legjobbja/, Tóth M., Holczbauer , Fehér

Magyarok nyerték a 30 ironmanes ultratriatlont

2013. október 08.
A győri Rokob József nyerte meg a világon először megrendezett olaszországi 30-szoros Ironman-versenyt, melyen összesen 114 kilométert úsztak, 5400 kilométert kerékpároztak és 1260 kilométert futottak a résztvevők.

Ha rendezvényét szeretné a honlapon megjeleníteni, küldje a programot az info@monitormagazin.hu címre!