A Monitor Magazin és a Keszthely Trx közös műsorát, az #ÉrtékTrend-et a Helikon TC Keszthely-ben forgattuk, ahol riporterünk, Krepsz Zoltán a klub elnőkével, Horváth Imrével beszélgetett, operatőrünk, Kvárta Mátyás pedig megörökítette Zoli teniszjátékát is:)

Enni muszáj, és bár ma már mindenki megtalálhatja a kényének-kedvének megfelelő, laktóz-, cukor-, só- és zsírmentes vagy éppen -bő fogásokat online vagy az éttermekben, az otthon készült ételnél nincs jobb. Ha magunk főzünk, mindig tudjuk ugyanis, hogy mit tartalmaz az, ami az asztalra kerül. Sokszor gondolkodóba esünk azonban, hogy mi legyen a vasárnapi ebéd vagy egy csütörtöki vacsora. Nincs ötletünk, és bizony ilyenkor kevéssé öröm a főzés.

bővebben!

Sport hírek

Aranyérmes a női kajaknégyes

2016. augusztus 20.
A Szabó Gabriella, Kozák Danuta, Csipes Tamara, Fazekas-Zur Krisztina összeállítású női kajaknégyes megvédve címét aranyérmet nyert szombaton 500 méteren a riói olimpián.

Aranyérmes a kajakos Kozák Danuta

2016. augusztus 18.
Kozák Danuta megvédve címét aranyérmet nyert csütörtökön kajak egyes 500 méteren a riói olimpián.

Aranyérmes a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó

2016. augusztus 16.
Aranyérmet nyert a Szabó Gabriella, Kozák Danuta kajakos duó 500 méteren a riói olimpia keddi versenynapján.

Bronzérmes a magyar férfi párbajtőrcsapat

2016. augusztus 14.
Bronzérmet nyert a magyar férfi párbajtőr-válogatott vasárnap, a riói olimpia vívóversenyeinek utolsó napján.

Rio 2016 - A pénteki magyar mérleg

2016. augusztus 13.
A magyar versenyzők pénteki eredményei a riói olimpián:

Aranyérmes Szilágyi Áron

2016. augusztus 11.
Simán nyert a döntőben, ezzel megvédte londoni címét Szilágyi Áron a riói olimpia szerdai férfi kardversenyében.

Kenderesi bronzérmes, Cseh hetedik 200 méter pillangón

2016. augusztus 10.
Kenderesi Tamás bronzérmet nyert, Cseh László pedig világbajnoki címvédőként hetedik lett 200 méter pillangón a riói olimpia úszóversenyeinek keddi napján.

Hosszú Katinka olimpiai bajnok 200 méter vegyesen is

Hosszú Katinka harmadik aranyérmét 200 méter vegyesen nyerte a riói olimpián.

Olimpiai ezüstérmes Imre Géza vívó

2016. augusztus 09.
A párbajtőröző Imre Géza világbajnoki címvédőként ezüstérmet nyert a riói olimpia keddi versenynapján, ugyanis a döntőben négytusos előnyről 15-14-re kikapott a dél-koreai Park Szang Joungtól.

Rio 2016 - A magyarok keddi programja

A magyar érdekeltségű program a riói olimpia keddi versenynapján:

Hosszú Katinka olimpiai bajnok 100 méter háton is

Hosszú Katinka a 400 méter vegyesen aratott diadala után a 100 méter hát hétfői fináléjában is aranyérmet nyert a riói olimpián.

Hosszú Katinka döntős 100 méter háton

2016. augusztus 08.
Az immár olimpiai bajnok Hosszú Katinka a vasárnapi elődöntőből a második legjobb idővel jutott a 100 méter hát hétfői fináléjába a riói ötkarikás játékokon.

Hétfőn újabb magyar éremesélyek - ELŐZETES

2016. augusztus 07.
A hétfői versenynapon több sportágban is éremszerzési eséllyel versenyeznek majd a magyarok a riói olimpián.

Kapás döntős 400 méter gyorson, Késely 21. lett

Kapás Boglárka a vasárnapi előfutamokból a hetedik legjobb idővel jutott döntőbe 400 méter gyorson a riói olimpián, a szám másik magyar indulója, Késely Ajna 21. lett.

Országos csúccsal lett 12. a 4x100 méteres férfi gyorsváltó

Hiába úszott országos csúcsot a Kozma Dominik, Bohus Richárd, Takács Krisztián, Holoda Péter összeállítású magyar 4x100 méteres gyorsváltó, a vasárnapi előfutamok során ez is csak a 12. időt jelentette, így a kvartett nem jutott döntőbe a riói olimpián.

Rio 2016 - A teljes vasárnapi műsor

A riói olimpia teljes vasárnapi programja magyar idő szerint (zárójelben a helyi idő).

Hosszú Katinka világcsúccsal aranyérmes 400 méter vegyesen

Hosszú Katinka 4:26.36 perces, hatalmas világcsúccsal nyert aranyérmet 400 méter vegyesen a riói olimpia úszóversenyeinek szombati nyitónapján.

Aranyérmes Szász Emese

2016. augusztus 06.
Szász Emese aranyérmet nyert szombaton párbajtőrben, ezzel övé az első magyar dobogós helyezés a riói olimpián.

Szilágyi Liliána elődöntős 100 m pillangón

Szilágyi Liliána az előfutamból a tizedik idővel jutott elődöntőbe 100 méter pillangón a riói olimpia első, szombati versenynapján.