Az Olimpiai Stadionban rendezett vasárnapi záróünnepségen kialudt a láng, ezzel véget ért a XXX. nyári olimpia Londonban.

Bukás az olimpián: kórházban a magyar hegyikerékpáros

2012. augusztus 12.
Kórházba került a hegyikerékpáros Parti András, aki elbukott biciklijével és agyrázkódást szenvedett.

Magyar érmesek és pontszerzők a londoni olimpián

A londoni nyári olimpia magyar érmesei és pontszerzői (az első hat között végzettek):

Ötödik a férfi vízilabda-válogatot

Ötödikként végzett a londoni olimpiára címvédőként érkezett magyar férfi vízilabda-válogatott, miután a vasárnapi helyosztón legyőzte a spanyolok nemzeti csapatát.

Mocsai: óriási siker a negyedik hely

Mocsai Lajos, a magyar férfi kézilabda-válogatott szövetségi kapitánya óriási sikernek tartja, hogy csapata a negyedik helyen végzett a londoni olimpián.

Bronzérmes az öttusázó Marosi Ádám

2012. augusztus 11.
Bronzérmet nyert Marosi Ádám a londoni olimpia szombati öttusaversenyében. Kasza Róbert a 12. helyen végzett.

A kézisek és női öttusázók szereplése lehet a csattanó - vasárnapi olimpiai program

A férfi kézilabda-válogatott bronzmérkőzésen lép pályára, míg Kovács Sarolta és Tóth Adrienn a női öttusázók versenyében harcol majd a dobogóért a londoni olimpia zárónapján, vasárnap.

A vasárnapi olimpiai műsor

A londoni olimpia zárónapján - melyen 15 számban osztanak érmet - a férfi kézilabda-válogatott a harmadik helyért játszik, de akár női öttusában is a dobogó közelébe kerülhetnek a magyar versenyzők. induló.

"Minden idők legjobb bulija lesz" az olimpiai záróünnepség

"Minden idők legjobb bulija lesz" a londoni olimpia vasárnap esti záróünnepsége - legalábbis a műsor főrendezője szerint.

Bronzérmes Douchev-Janics 200 méteren

A kajakos Douchev-Janics Natasa szoros csatában bronzérmet szerzett a szombati döntőben 200 méteren a londoni olimpián.

Douchev-Janics éremért kajakozik, küzdőtéren a férfi öttusázók

A kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremért - leginkább aranyért - száll vízre a londoni olimpia utolsó előtti versenynapján, melyen többek között még az öttusázó Marosi Ádámért és Kasza Róbertért, valamint a szabadfogású birkózók 120 kg-os súlycsoportjában érdekelt Ligeti Dánielért is szoríthatnak a magyar szurkolók.

Risztov Éva: Életemben nem örültek nekem ennyien

2012. augusztus 10.
Három napja csak meglepetések érnek, kezdődött azzal, hogy eljött édesanyám Londonba, hatalmas élmény volt látni őt, majd az aranyérem érkezett, és most a debreceni fogadtatás - meséli Risztov Éva, akit nosztalgiavillamos vitt a régi városháza elé, ahol több száz rajongó várta, tapsoltak, éljeneztek, Évi pedig mosolyogva fogadta a jókívánságokat, az ölelkezéseket.

A szombati olimpiai műsor

A londoni olimpia utolsó előtti, szombati versenyapján - melynek során 32 számban osztanak érmeket - a kajakos Douchev-Janics Natasa 200 méteren éremesélyesként száll vízre, s ugyancsak jó esélyekkel vágnak neki egynapos versenyüknek a férfi öttusázók.

Történelmi siker kapujában a kézilabda-válogatott - pénteki program

2012. augusztus 09.
Amennyiben a magyar férfi kézilabda-válogatott pénteken legyőzi a svéd csapatot, a sportág történetében először olimpiai döntőt játszhat.

A pénteki olimpiai műsor

A férfi kézilabda-válogatott a döntőbe jutásért játszik a svédekkel a londoni olimpia pénteki versenynapján, melyen 17 számban avatnak bajnokot.

Risztov Éva aranyérmes 10 kilométeren! -

Risztov Éva aranyérmet nyert a nyíltvízi úszók 10 km-es számában csütörtökön a londoni olimpián.

Nem sikerült a címvédés a Kovács, Janics duónak

A címvédőként induló Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa kajakos duó hatalmas küzdelemben ezüstérmet szerzett K-2 500 méteren a londoni olimpia csütörtöki versenynapján.

Aranyérmes egyesben a kajakos Kozák Danuta!

Kozák Danuta parádés teljesítményt nyújtva aranyérmet szerzett a női kajak egyesek csütörtöki 500 méteres döntőjében a londoni olimpián. Ez a magyar küldöttség hetedik elsősége a brit fővárosban, egyben a sportág 22. ötkarikás aranya.

Ezüstérmes a férfi kajaknégyes

A Kammerer Zoltán, Tóth Dávid, Kulifai Tamás, Pauman Dániel összeállítású férfi kajaknégyes kellemes meglepetést okozva, remekül versenyezve ezüstérmes lett 1000 méteren a londoni olimpián.

A csütörtöki olimpiai műsor

2012. augusztus 08.
A kajakos Kozák Danuta, a Kovács Katalin, Douchev-Janics Natasa páros és a férfi kajaknégyes éremért száll vízre, míg a női vízilabda-válogatott a bronzéremért küzd meg az ausztrálokkal a londoni olimpia csütörtöki versenynapján, melyen 23 számban avatnak bajnokot.

Ha rendezvényét szeretné a honlapon megjeleníteni, küldje a programot az info@monitormagazin.hu címre!